Mulţumim partenerilor noștri, fără de care activitatea Fundației Copii în Dificultate nu ar mai fi la fel.

Fiecare partener în parte pune zi de zi umărul și ne sprijină în îndeplinirea misiunii CID:

Mulțumim:

Children in Distress – childrenindistress.org

Chez Marie –  www.chezmarie.ro
Mayateka – http://www.mayateka.ro
Romelectro – http://romelectro.ro
Ernst & Young SRL –  http://www.ey.ro/
Light Candel Art – www.candelarte.ro/
The Left Hand – www.thelefthand.ro
United Way – www.unitedway.ro
Parohia Serban Voda – http://www.parohiaserbanvoda.ro
Madame Lucie – http://madamelucie.ro
Bucataria lui Fabio – http://www.fabiopizza.ro
IXY retail – Next – Next Romania
Prime Healthcare – http://www.primehealthcare.ro
Church of Ascension Munich – http://www.ascension-munich.com
Stericycle – http://www.stericycle.ro
Asociatia Vasiliada – http://www.asociatiavasiliada.ro
http://www.csrj.ro/index.php